Shop

Kane uji me filter BWT – Vida

30 

Produkt cilësor Gjerman nga BWT –  Best Water Technology Austria

Kane uji me filter Vida – BWT pasuron ujin me mineral Magnezi.  Me anë  e teknologjisë të saj unike të patentuar.

Mbusheni Kanën VIDA me ujë direkt nga rubineti juaj, lëreni të rrjedhë nëpër filtër! Substancat që dëmtojnë shijen si klori, metalet e rënda filtrohen duke zvogëluar përmbajtja e kalciumit dhe hiqen grimcat e jashtme. Më pas, uji pasurohet me mineral magnezi. Ju do të keni ujë të filtruardhe  mineralizuar   me magnez,    që jo vetëm ka shije të shkëlqyeshme në vetvete, por gjithashtu nxjerr në pah aromën e plotë të kafesë dhe çajit.

Produkti është BPA FREE që  mund të lahet lehtësisht në lavastovilje (përveç kapakut me tregues elektronik). Përveç kësaj, Kane uji me filter Vida – BWT mund të rimbushet lehtësisht falë kapakëve praktik.

 

Clear
SKU: N/A Category: Tag:
Description

Të dhëna teknike

Kapak elektronik që tregon kohën e ndërrimit të filtrit

Vëllimi i filtruar uji                    2.6 litra

Kapaciteti i filtrimit                    120 litra

Ndërrimi I filtrit                           1 herë ne 4 javë

Koha e filtrimit                          5 min

Tregues manual

Përfshihet një filter uji të mineralizuar me magnez

E disponueshme në 3 ngjyra të mahnitshme

Additional Information
Color

Blu, E Bardhë, Rozë